Aktualności

Życzenia Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie z okazji „Dnia Służby Cywilnej”

11 listopada, w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, obchodzimy „Dzień Służby Cywilnej”. To święto wszystkich urzędników i pracowników cywilnych, w tym także pracujących w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie i podległych jednostkach.

Komendant Powiatowy Policji w Krakowie insp. Tomasz Drożdżak, doceniając wysiłek swoich pracowników, składa serdeczne podziękowania za ich zaangażowanie, wzorowe wykonywanie swoich obowiązków oraz profesjonalizm w działaniu na rzecz Policji, podkreślając, że ich praca ma ogromny wpływ na funkcjonowanie i wizerunek naszej jednostki oraz jest nieodzowną częścią naszej formacji.

Jednocześnie z tej okazji insp. Tomasz Drożdżak wraz ze swoimi zastępcami składają najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich pracowników, wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów w pracy, satysfakcji z podejmowanych wciąż nowych wyzwań, a w życiu osobistym nieustającego szczęścia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

W Policji powiatu krakowskiego pracuje blisko 50 pracowników cywilnych. Są to specjaliści zajmujący się pracami administracyjno-biurowymi, wspomagający swoją codzienną pracą naszą jednostkę. Bez istnienia korpusu służby cywilnej nie mogłyby funkcjonować urzędy administracji rządowej, dlatego doceniamy i dziękujemy, że jesteście.