Komisariat Policji w Zielonkach - dzielnicowi - Komisariat Policji w Zielonkach - KPP w Krakowie

Komisariat Policji w Zielonkach

Komisariat Policji w Zielonkach - dzielnicowi

 •                                     sierż. sztab. Paweł Kosek
  Rejon:
  Obsługuje rejon nr 1 - Zielonki, Pękowice.

  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Zielonki - teren działań posesji przy ul. Krakowskie Przedmieście, gdzie dochodzi do częstego naruszenia przepisów z Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałania Alkoholizmowi oraz zaśmiecania i zanieczyszczania miejsca publicznego. Najczęściej problem ten występuje w godzinach popołudniowych i wieczornych, między godz. 18.00-02.00 a problem nasila się w weekendy.

  kontakt:
  Tel. kom.:
  608-561-720
  Telefon:
  47 83 21 160
 •                                                                         mł. asp. Adam Jasiówka
 • Rejon:
  GMINA ZIELONKI rejon nr 2 - Bibice, Węgrzce, Dziekanowice.

  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Bibice ul. Spacerowa - rejon placu zabaw, gdzie dochodzi do naruszenia przepisów z Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałania Alkoholizmowi oraz zaśmiecania i zanieczyszczania miejsca publicznego. Problem ten nasila się w godzinach 22:00- 1:00 oraz w dni weekendowe.

  kontakt:
  Tel. kom.:
  608-561-141
  Telefon:
  47 83 21 160
 •                                        sierż. sztab. Dawid Sarota
  Rejon:
  GMINA ZIELONKI, rejon nr 3 - sołectwa : Batowice, Bosutów-Boleń, Brzozówka, Garlica Murowana, Garlica Duchowna, Garliczka, Grębynice, Januszowice, Korzkiew, Owczary, Przybysławice, Trojanowice, Wola Zachariaszowska

  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Owczary - rejon pętli autobusowej, gdzie dochodzi do częstego naruszenia przepisów z Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałania Alkoholizmowi oraz niszczenia mienia. Najczęściej problem ten występuje w godzinach popołudniowych i wieczornych, między godz. 15.00-01.00 i nasila się w dni weekendowe.

  kontakt:
  Tel. kom.:
  608-561-550
  Telefon:
  47 83 21 160
 •                                        asp. sztab. Marcin Piasny
  Rejon:
  GMINA WIELKA WIEŚ rejon nr 4 - Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Czajowice, Prądnik Korzkiewski, Szyce, Wielka Wieś, Wierzchowie

  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: W miejscowości Będkowice  ul. Pod Sokolicą – Dolna Będkowska, gdzie dochodzi do częstego naruszenia przepisów z Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym.  Najczęściej do naruszenia PRD  dochodzi w weekendy, gdzie turyści wjeżdżają pojazdami do Doliny Będkowskiej nie stosując się do znaku B-1 „zakaz ruchu w obu kierunkach”. 

  kontakt:
  Tel. kom.:
  608-561-240
  Telefon:
  47 83 21 160
                                         mł. asp. Izabella Ibek
  Rejon:
  GMINA WIELKA WIEŚ rejon nr 5 - Giebułtów, Modlnica, Modlniczka,Tomaszowice
  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Teren akwenu wodnego oraz przystanku MPK w miejscowości Modlniczka ul. Norbertanek,  gdzie dochodzi do częstego naruszenia przepisów z Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałania Alkoholizmowi oraz zaśmiecania i zanieczyszczania miejsca publicznego.  Najczęściej problem ten występuję w godzinach popołudniowych i wieczornych między godz. 18.00-02.00, a problem nasila się w weekendy.
  kontakt:
  Tel. kom.:
  608-561-614
  Telefon:
  47 83 21 160
                                                                                 asp. Łukasz Nurek
 • Rejon:
  GMINA MICHAŁOWICE rejon nr 6 - Michałowice, Górna Wieś, Kozierów, Wilczkowice, Zerwana
   
  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: W miejscowości Michałowice, pl. Józefa Piłsudskiego - teren przy budynku Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach, gdzie dochodzi do częstego naruszenia przepisów z Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałania Alkoholizmowi, zakłócenia ładu i porządku publicznego oraz zaśmiecania miejsca publicznego. Najczęściej problem ten występują w godzinach popołudniowych i wieczornych między godz. 18.00-23.00 z nasileniem w dni weekendowe. 
  kontakt:
  Tel. kom.:
  608-561-159
  Telefon:
  47 83 21 160
   

                                            

 •                                        st. sierż. Kamil Kłęk

 • Rejon:
  GMINA MICHAŁOWICE - Rejon 7 - Kończyce, Ksiązniczki, Masłomiąca, Młodziejowice, Pielgrzymowice, Raciborowice, Sieborowice, Więcławice Stare, Więcławice Dworskie, Wola Więcławska, Zagórzyce Stare, Zagórzyce Dworskie, Zdzięsławice.
  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: W miejscowości Więcławie Stare, ul. Św. Jakuba – rejon boisk sportowych przy Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi, gdzie dochodzi do częstego naruszenia przepisów z Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałania Alkoholizmowi, zakłócenia ładu i porządku publicznego oraz zaśmiecania miejsca publicznego. Najczęściej problem ten występują w godzinach popołudniowych i wieczornych między godz. 18.00-23.00 z nasileniem w dni weekendowe. 
  kontakt:
  Tel. kom.:
  608-561-063
  Telefon:
  47 83 21 160

 •