Komisariat Policji w Krzeszowicach - dzielnicowi - Komisariat Policji w Krzeszowicach - KPP w Krakowie

Komisariat Policji w Krzeszowicach

Komisariat Policji w Krzeszowicach - dzielnicowi

 •                                                                                 st. sierż. Mariusz Grobelny 
 • Rejon:
  KRZESZOWICE - Obsługiwany rejon nr 1 Krzeszowice- ul. Zielona, Sienkiewicza, Akacjowa, Szpitalna, Trzebińska, Bandurskiego, Zagrody, Kościuszki od Daszyńskiego, Parkowa, Gminna, Nowa Wieś, Chłopickiego, Grunwaldzka, Ogrodowa, Danka, Miękińska, oś. Czatkowice Dolne do ul. Trzebińskiej, Parkowa, Gminna, Nowa Wieś, Chłopickiego, Grunwaldzka, Ogrodowa, Miękińska, os. Czatkowice Dolne.
  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: m. Facimiech, boisko sportowe  – doprowadzenie do stanu, w którym w rejonie boiska sportowego nie będą grupowały się osoby dopuszczające się wybryków chuligańskich oraz popełniające inne wykroczenia.
   
  kontakt:
  Tel. kom.:
  608547533
  Telefon:
  47 834 51 22
 •                                                                               mł. asp. Tomasz Kaleciński
 • Rejon:
  KRZESZOWICE - Obsługiwany rejon nr 2 Krzeszowice ul. Daszyńskiego, Rynek, Szkolna, pl. Kulczyckiego, Plac targowy, Stadion Świt, Krzywa ,Legionów Polskich,3-go Maja, Wyki, Targowa, Armii Krajowej, Kościuszki od Daszyńskiego do ul. 3-go Maja, PKP, Krakowska od Rynku do ul. 3-go Maja, Sportowa, Jaśminowa, Tęczowa, Różana, Łąkowa, Polna, Działkowa.
  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Krzeszowice, ul. Legionów Polskich - parking ośrodka zdrowia, na którym w dni targowe brak jest możliwości parkowania samochodami osób zamierzających skorzystać z usług medycznych (niejednokrotnie problem dotyczy osób starszych i dzieci).
  kontakt:
  Tel. kom.:
  608547595
  Telefon:
  47 834 51 01
 •                                                                         asp. Paweł Dusza
 • Rejon:
  KRZESZOWICE rejon nr 3 - Krzeszowice-ul. Krakowska od ul. 3-go Maja do granic miasta, Kościuszki od ul.3-go Maja do granic miasta, Zimna Woda, Reymonta, Leśna, Czycza, Długa, Stopki, Żbicka, Szarych Szeregów, Dąbrowskiego, Osiedle Nowy Świat, Brzozowa, Krótka, Leszczynowa, Na Błonie, Na wzgórze, Nad Potokiem, Nowa, Okrężna, Podleśna, Różana Dolina, Spokojna, Stroma, Świerkowa, Widokowa, Wspólna.Reymonta, Leśna, Czycza, Długa, Stopki, żbicka, Szarych Szeregów, Dąbrowskiego, os. Ćmany, oś. Żbik.
  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Krzeszowice, ul. Leśna (tzw. "sztolnia"), gdzie dochodzi do grupowania się młodzieży, spożywania alkoholu oraz wybryków chuligańskich.
  kontakt:
  Tel. kom.:
  608547674
  Telefon:
  47 834 51 30
 •                                                                          sierż. sztab. Remigiusz Michalik
 • Rejon:
  GMINA KRZESZOWICE - Obsługiwany rejon nr 4 Nowa Góra- Łany, Miękinia - Stawiska, Ostrężnica, Czerna, Dębnik, Paczółtowice.
  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i pis zagrożenia w planie działania: Nowa Góra - Łany, gdzie dochodzi do nagminnego przekraczania prędkości przez kierujących samochodami; dążenie do usytuowania znaków drogowych oraz utworzenia nowych miejsc przejść dla pieszych.
  kontakt:
  Tel. kom.:
  608547693
  Telefon:
  47 834 51 01
 •                                                                          st. asp. Robert Orlik
 • Rejon:
  GMINA KRZESZOWICE - Obsługiwany rejon nr 5 Tenczynek, Zalas.
  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Zalas, teren Zespołu Szkół, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu przez młodzież oraz niszczenia i utrudniania korzystania z urządzeń do ćwiczeń.
  kontakt:
  Tel. kom.:
  608547733
  Telefon:
  47 834 51 19
 •                                                                          mł. asp. Paweł Kurkowski
 • Rejon:
  GMINA KRZESZOWICE - Obsługiwany rejon nr 6 Nawojowa Góra, Frywałd, Sanka, Siedlec, Żary, Dubie.

  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Sanka - plac zabaw, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu przez młodzież oraz niszczenia mienia.

  kontakt:
 •  
  Tel. kom.:
  608-547-735
  Telefon:
  47 834 51 19
  e-mail:                                     dzielnicowy.krzeszowice6@kpp-krakow.policja.gov.pl 

   

                                       

                                       asp. Dominik Bałuszek

Rejon:
GMINA KRZESZOWICE - Obsługiwany rejon nr 7 , Wola Filipowska, Rudno, Filipowice.
Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Filipowice, przy DK Krzeszowice-Trzebinia - dot. placu i terenu leśnego, gdzie dochodzi do wyrzucania śmieci i innych odpadów komunalnych.
 
kontakt:
Tel. kom.:
608548139
Telefon:
47 834 51 19
 •                                                                         sierż. sztab. Tomasz Szwajgiel
 • Rejon:
  GMINA JERZMANOWICE-PRZEGINIA - Obsługiwany rejon nr 8, Racławice, Czubrowice, Gotkowice, Przeginia.
  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Przeginia, teren Zespołu Szkół, gdzie dochodzi do grupowania się młodzieży, spożywania alkoholu, niszczenia mienia oraz zakłócania ładu i porządku publicznego.
  kontakt:
  Tel. kom.:
  608-548-170
  Telefon:
  47 834 51 22
 •                                                                         asp. Tomasz Zegarek
 • Rejon:
  GMINA PRZEGINIA-JERZMANOWICE - Obsługiwany rejon nr 9, Jerzmanowice, Szklary, Łazy, Sąspów.
  Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie i opis zagrożenia w planie działania: Jerzmanowicerejon skrzyżowania ul. Centralnej i ul. Kościelnej, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu, zakłócania ciszy nocnej okolicznym mieszkańcom.
  kontakt:
  Tel. kom.:
  608548379
  Telefon:
  47 834 51 22
 •