Duże słowa uznania

Duże słowa uznania

Święto Policji to doskonała okazja, by uhonorować wyróżniających się funkcjonariuszy awansami. W tym roku  w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie odbyło się to inaczej niż zwykle. Pełniący obowiązki I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Krakowem  młodszy inspektor Dariusz Suwała odwiedził wszystkie podległe Komendzie Powiatowej Policji komisariaty i osobiście wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Podczas każdego spotkaniu Pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie  mł. insp. Dariusz Suwała skierował do policjantów słowa uznania. Dziękował za wzorową, pełną wyrzeczeń i zaangażowania służbę. Podkreślał, że zawód policjanta jest trudny i odpowiedzialny. Wszystkim awansowanym złożył też serdeczne gratulacje i życzenia bezpiecznej służby oraz wszelkiej pomyślności, a także satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

W tym roku w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie mianowano: w korpusie oficerów starszych Policji - 1 funkcjonariusza, w korpusie oficerów młodszych Policji  -  7 funkcjonariuszy, w korpusie aspirantów Policji -  35  funkcjonariuszy, w korpusie podoficerów Policji - 65 funkcjonariuszy, a w korpusie szeregowych Policji – 21 funkcjonariuszy.