Przedświąteczne spotkanie wielkanocne w KPP Kraków

Przedświąteczne spotkanie wielkanocne w KPP Kraków

Święta Wielkanocne to czas budujący nadzieję na lepszą przyszłość oraz wewnętrzną radość, które dają siłę i niezbędny dystans, aby zmierzać się z codziennymi wyzwaniami. To czas, który powinniśmy wypełnić miłością i poświęcić najbliższym.

29 marca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie odbyło się przedświąteczne spotkanie wielkanocne zorganizowane przez po. Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie
mł.insp. Tomasza Drożdżak oraz jego Zastępców mł.insp. Piotra Wojtak oraz mł.insp. Dariusza Suwała.

W uroczystym spotkaniu uczestniczyła cała kadra kierownicza KPP Kraków oraz podległych komisariatów wraz z pozostałymi policjantami oraz pracownikami cywilnymi KPP w Krakowie. Obecnością zaszczycił nas również przedstawiciel duchowieństwa Ksiądz Krzysztof Bogdał – Kapelan małopolskiej Policji oraz Dariusz Pocięgiel – były Komendant KPP w Krakowie.

Spotkanie wielkanocne rozpoczął po. Komendant Powiatowy Policji w Krakowie mł. Insp. Tomasz Drożdżak, życząc wszystkim obecnym wszelkiej pomyślności, radości, miłości  pogody ducha oraz szczęśliwie spędzonych chwil w gronie najbliższych. Następnie życzenia złożyli jego zastępcy, a także były komendant Jednostki. Na zakończenie części oficjalnej przedstawiciel duchowieństwa pobłogosławili pokarmy wielkanocne oraz złożyli życzenia wszystkim zgromadzonym, a także ich rodzinom i najbliższym.