Uroczyste pożegnanie Naczelnika Wydziału Wspomagającego kom. Piotra Stępki

Uroczyste pożegnanie Naczelnika Wydziału Wspomagającego kom. Piotra Stępki

W piątek (17 stycznia br.) w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie odbyło się uroczyste pożegnanie Naczelnika Wydziału Wspomagającego kom. Piotra Stępki, który swoją drogę zawodową będzie dalej rozwijał w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Podziękowania za pracę złożył mu Komendant jednostki mł. insp. Tomasz Drożdżak.

Udział w uroczystości wzięła kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie i podległych komisariatów. Komendant Powiatowy mł. insp. Tomasz Drożdżak podziękował naczelnikowi za dotychczasową współpracę oraz profesjonalizm i sprawne dowodzenie podległym wydziałem i życzył dalszych sukcesów zawodowych. Kom. Piotr Stępka w dowód wdzięczności od komendanta oraz pracowników swojego wydziału otrzymał pamiątkowe tabliczki. Na koniec uroczystości  skierował do wszystkich słowa podziękowania.

Kom. Piotr Stępka w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie służył od grudnia 2016 roku, pełniąc funkcję Naczelnika Wydziału Wspomagającego. Wcześniej służył w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie w Wydziale Kryminalnym. Teraz zawodowo będzie się spełniał w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach, gdzie zostały mu powierzone obowiązki Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia i Inwestycji.

Życzymy mu dużo szczęścia i dalszych sukcesów na nowej drodze zawodowej.