ZAPRASZAMY mieszkańców gm. Zabierzów na debatę społeczną!

ZAPRASZAMY mieszkańców gm. Zabierzów na debatę społeczną!

Szanowni mieszkańcy gminy Zabierzów !

Komendant Powiatowy Policji w Krakowie mł. insp. Tomasz Drożdżak wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Zabierzowie kom. Mariuszem Świda, serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Zabierzów do udziału w debacie społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie na terenie gminy Zabierzów -  możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się w dniu:

 

14 czerwca br. godz.: 18:00

w budynku Sołectwa w Rudawe  ul. Rynek 2 (gm. Zabierzów)

 

Tematem przewodnim debaty będzie stan bezpieczeństwa na terenie gminy Zabierzów. Omówione zostaną również aktualne problemy społeczne występujące lokalnie, m.in. zgłaszane za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Celem debaty będzie także zdiagnozowanie bieżących problemów mających związek z bezpieczeństwem mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję lub inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Spotkanie z Państwem z pewnością pozwoli nam na ustalenie o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności, dzięki czemu określimy i zaplanujemy działania dążące do ich wyeliminowania lub przynajmniej zminimalizowania.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w debacie!