Zwróć uwagę na stan techniczny autobusu, którym podróżować będzie TWOJA RODZINA!!!

Zwróć uwagę na stan techniczny autobusu, którym podróżować będzie TWOJA RODZINA!!!

Sprawdź, czy pojazd nie posiada skorodowanych elementów karoserii, zużytych lub uszkodzonych opon, a spod pojazdu nie wyciekają płyny eksploatacyjne.

Przyglądnij się kierowcy pojazdu. Widząc, że kierowca ma problemy z utrzymaniem równowagi, jego mowa jest bełkotliwa i wyczuwalna jest od niego woń alkoholu, natychmiast zadzwoń na Policję!

Jeżeli stan techniczny pojazdu, którym podróżować będą TWOI NAJBLIŹSI, jest niepokojący i może wpływać na bezpieczeństwo podróży zgłoś potrzebę kontroli autobusu przed wyjazdem w trasę dzwoniąc pod nr tel. 997 lub 112.

Mając na uwadze  zwiększoną  ilość  wyjazdów  dzieci i  młodzieży  na  wakacje,  policjanci  WRD  KMP  Kraków,   dbając o bezpieczeństwo najmłodszych,  jak  co  roku  uruchomili   tzw.  „stały  punkt  kontroli  autokarów ".  Kraków - parking przy Centrum Handlowym Plaza, al. Pokoju 44,. po uprzednim zgłoszeniu Dyżurnemu  WRD KMP Kraków pod numerem telefonu nr tel. 12 615 41 11, 12 615 29 05, 997 lub 112 i ustaleniu z nim daty i godziny kontroli.