Z życia garnizonu

Uroczyste pożegnanie Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Krakowie asp. szt. Pawła Awdykowicza

Dzisiaj (14 lutego br.) w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na zasłużoną emeryturę Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Krakowie asp. szt. Pawła Awdykowicza.

W spotkaniu udział wzięła kadra kierownicza oraz policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. Podczas uroczystości za współpracę oraz profesjonalną i pełną poświęcenia służbę asp. szt. Pawłowi Awdykowiczowi podziękował Komendant Powiatowy Policji w Krakowie insp. Tomasz Drożdżak. Podziękowania odchodzący na emeryturę usłyszał również od swojego bezpośredniego przełożonego I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie mł. insp. Dariusza Suwały, a także od policjanta z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, przemawiającego w imieniu całego wydziału. W dowód wdzięczności żegnającemu się ze służbą komendant powiatowy, w imieniu całej kadry kierowniczej, wręczył pamiątkową szablę oraz szklaną statuetkę z podziękowaniami. Na koniec asp. szt. Paweł Awdykowicz skierował do wszystkich słowa wdzięczności i podziękowania za współpracę.

Asp. szt. Paweł Awdykowicz do służby w Policji wstąpił w styczniu 1996 roku. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobył w Kompanii Patrolowo-Interwencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, gdzie służył przez trzy lata. Kolejne 19 lat swojej kariery spędził w Komendzie Miejskiej Policji w Krakowie, służąc w pionie kryminalnym, z czego przez 10 lat był policjantem Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Od 2018 roku pełnił już funkcje kierownicze. Przez rok jako Zastępca Naczelnika Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach, a od czerwca 2019 roku zajmował funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Życzymy wszelkiej pomyślności i zasłużonego odpoczynku. Dziękujemy za lata wytężonej pracy na rzecz Policji.

  • stojacy przodem dowódca zbiórki, za nim w szeregu kadra kierownicza KPP w Krakowie podczas uroczystej zbiórki w sali odpraw
  • dowódca uroczystości składa meldunek komendantowi powiatowemu o rozpoczęciu uroczystej zbiorki
  • komendant powiatowy, obok jego zastęp-cy i odchodzący na emeryturę policjant, stojący podczas uroczystej zbiorki w sali odpraw KPP w Krakowie
  • odchodzący na emeryturę policjant stojacy na tle flag
  • odchodzący na emeryturę policjant stojący z szab;lą w ręku
  • tort z okazji przejścia na emeryturę, an nim zdjecie obwoluty akt i dedykacją
Powrót na górę strony