Z życia garnizonu

Spotkanie opłatkowe w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia były okazją do wspólnego spotkania kadry kierowniczej, policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Krakowie przy „wigilijnym stole”. W spotkaniu uczestniczyli także zaproszeni goście. Uroczystość uświetnił JE. ksiądz biskup Janusz Mastalski.

19 grudnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyła kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Krakowie i podległych komisariatów, policjanci i pracownicy Policji, a także zaproszeni goście, w tym Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Krakowie insp. Jarosław Nowak. Obecni byli także przedstawiciele służb współpracujących z Policją: Jarosław Dryja Dyrektor Pionu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego MPL Kraków-Balice, Marek Brzęk Szef Służby Ochrony Lotniska MPL Kraków-Balice oraz Paweł Duroń Kierownik Działu Ochrony MPL Kraków-Balice.

Swoją obecnością wigilijne spotkanie uświetnili Jego Ekscelencja ksiądz biskup Janusz Mastalski z Archidiecezji Krakowskiej, ksiądz Krzysztof Bogdał jako kapelan KPP, a także ksiądz dziekan Leszek Kołczyk z Parafii w Sułoszowej oraz ksiądz Władysław Palmowski z Parafii w Morawicy.

Obecnych przywitał Komendant Powiatowy Policji w Krakowie mł. insp. Tomasz Drożdżak i podziękował funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym za całoroczny wkład pracy. Wszystkim złożył również świąteczne życzenia radosnych, ciepłych i spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia oraz aby te święta, jak i nadchodzący rok przebiegły spokojnie i bezpiecznie.

JE. ksiądz biskup Janusz Mastalski wraz z pozostałymi duchownymi w swoich przemówieniach także życzyli policjantom i pracownikom Policji spokojnych świąt, wspaniałych świątecznych przeżyć, a także realizacji zamierzeń w Nowym 2020 Roku.

Po okolicznościowych przemówieniach, wszyscy obecni w miłej, świątecznej atmosferze, podzielili się opłatkiem, składając sobie nawzajem świąteczne życzenia. Na koniec przyszedł czas na poczęstunek i wspólne rozmowy przy wigilijnym stole.

Galeria - Spotkanie opłatkowe w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie

  • karda_kierownicza_kpp_wraz_z_ksiezami
Powrót na górę strony