Z życia garnizonu

Drużyna KPP Kraków zdobyła III miejsce w IV Turnieju piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów

W niedzielę 9 lutego w hali sportowej Arena Jaskółka w Tarnowie Mościcach odbył się Turniej piłki nożnej halowej o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, połączony ze zbiórką funduszy na rzecz Julki Więcek – córki tarnowskiego policjanta.

Była to już IV edycję turnieju, który został objęty honorowym patronatem przez Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie insp. Mariusza Dymurę. Wzięło w nim udział 10 reprezentacji komend policji z województwa małopolskiego. Swoje drużyny wystawiły: KMP Tarnów, KMP Kraków, KMP Nowy Sącz, KPP Oświęcim, KPP Bochnia, KPP Brzesko, OPP Kraków, KPP Sucha Beskidzka Wydział Konwojowy KWP w Krakowie oraz KPP Kraków.

Wszystkie mecze dostarczyły olbrzymich emocji, a zawodnicy rywalizowali z poszanowaniem zasad fair play, w związku z tym wszyscy uczestnicy zakończyli sportowe zmagania z uśmiechem i bez kontuzji. Zaciętą rywalizację wygrała drużyna KMP Nowy Sącz, na drugim miejscu uplasowali się policjanci z tarnowskiego garnizonu, a na trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja KPP Kraków.

13.02.2020 roku w siedzibie Polskiego Czerwonego Krzyża w Tarnowie w obecności jego pracowników, a także przedstawicieli ZT NSZZP przy KMP w Tarnowie, prezesa Klubu HDK PCK przy KMP w Tarnowie i oczywiście taty Julki – Mariusza Więcka, miało miejsce przeliczenie zebranych pieniędzy. Wszystkich zaskoczyła zebrana kwota. Tym razem ludzie dobrego serca, którym nie jest obojętny los Julki przyczynili się do zebrania kwoty 22.817,45 PLN, w tym 15.200 z samej licytacji. Została ona przekazana Mariuszowi Więcek na leczenie, opiekę i rehabilitację córki.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!

  • drużyna piłkarska policjantów stojąca w szeregu
Powrót na górę strony