Z życia garnizonu

Uroczyste pożegnanie Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Skawinie nadkom. Pawła Treli

W piątek (28 lutego br.) w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na zasłużoną  emeryturę Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Skawinie nadkom. Pawła Treli.

W spotkaniu udział wzięła kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. Podczas uroczystości za współpracę oraz profesjonalną i pełną poświęcenia służbę  nadkom. Pawłowi Treli podziękował Komendant Powiatowy Policji w Krakowie mł. insp. Tomasz Drożdżak. Specjalne podziękowania za wieloletnią współpracę nadkom. Trela usłyszał także od Komendanta Komisariatu Policji w Skawinie podinsp. Marka Kowalika. W dowód wdzięczności żegnającemu się ze służbą komendant powiatowy wręczył pamiątkową tabliczkę oraz drobny upominek od całej kadry kierowniczej. Na koniec nadkom. Paweł Trela skierował do wszystkich słowa wdzięczności i podziękowania za wieloletnią współpracę.

Nadkom. Paweł Trela do służby w Policji wstąpił w 1997 roku. Od początku służby związany był z pionem prewencji. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobył w Oddziale Prewencji w Warszawie, gdzie służył przez dwa lata. Kolejne lata swojej kariery spędził w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie i podległych komisariatach. Służył w Komisariacie Policji w Słomnikach, następnie w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie w Wydziale Prewencji. W 2012 roku objął stanowisko kierownicze w Komisariacie Policji w Świątnikach Górnych, a w 2017 roku w Komisariacie Policji w Skawinie, pęłniąc w obu tych jednostakch funkcję zastępcy komendanta.

  • komendant powiatowy ściska dłoń odchodzącemu na emeryturę policjantowi, obaj w umundurowaniu wyjściowym
Powrót na górę strony