Z życia garnizonu

Aspirant Agnieszka Kupczyk pełniącą obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Skale

Wczoraj (4 września br.) w Komisariacie Policji w Skale I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie podinsp. Mateusz Dańda, w imieniu Komendanta Powiatowego insp. Jacka Cholewy, uroczyście wręczył rozkaz personalny asp. Agnieszce Kupczyk o powierzeniu obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Skale.

W uroczystości udział wziął także Komendant Komisariatu Policji w Skale nadkom. Grzegorz Błeszyński oraz Naczelnik Wydziału Wspomagającego KPP w Krakowie kom. Adam Kwapiński. Obecni pogratulowali asp. Kupczyk, która z kolei podziękowała przełozonym za zaufanie i zadeklarowała chęć utrzymania poziomu dotychczasowej pracy na nowym stanowisku.

Nowej komendant życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Asp. Agnieszka Kupczyk jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Filologia Polska. Do służby w Policji przyjęła się w 2008 roku. Pierwsze lata służyła w Komisariacie Policji V w Krakowie w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym. Od października 2012 roku do stycznia 2017 roku związana była z Komisariatem Policji w Skale, pierwsze lata w Zespole Dochodzeniowo – Śledczym, a w 2015 roku pełniła obowiązki kierownika Ogniwa Kryminalnego. Kolejno od 2017 roku do 2022 roku służyła w Komisariacie Policji w Zielonkach, w pionie kryminalnym. Od kwietnia 2023 roku została Dyżurnym Zespołu Dyżurnych Komisariatu Policji w Skale. Z dniem 1 września 2023 roku powierzone zostały jej obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Skale.

Powrót na górę strony